PANDEMİ SÜRECİNDE EV TAŞIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

Uzun bir süredir mücadele etmekte olduğumuz virüs dönemin de ev veya iş yeri değişikliği yapmanız gerekebilir. Mecburen gerçekleşmesi gereken taşınma işleminde gerekli tedbirler alındığında virüs bulaşma riskinin oldukça az olduğu gözlemlenmiştir. Bu süreçte ailenizi, sevdiklerinizi ve kendi sağlığınızı korumak adına ev taşıma nasıl yapılır? Pandemi sürecinde ev taşırken nelere dikkat edilmelidir? Konulu aşağıda ki metne göz atabilirsiniz.

PANDEMİ SÜRECİNDE TERCİH EDİLMESİ GEREKEN NAKLİYAT FİRMASI

Pandemi süreci her anlamda oldukça dikkatli olmamız gereken bir dönemdir. Eşyalarınız sağlam bir şekilde taşınırken sizin de sağlıklı ve stressiz bir süreç geçirmeniz için en güvenilir taşınma şekli ise hiç şüphesiz kurumsal bir nakliyat firmasıyla çalışmaktır. Birden fazla nakliyat firmasıyla görüşerek bu dönemde aldıkları tedbirleri araştırabilir aynı zamanda fiyat listesi de oluşturabilirsiniz.

Kurumsal bir nakliyat firması olan Liva Nakliyat sizin için gereken tüm tedbirleri taşınma günü öncesinde alır ve ekip ekipmanlarımızın virüs taşımadığından emin olduktan sonra ev veya ofis taşıma işleminiz gerçekleştirilir.


LİVA NAKLİYAT İLE PANDEMİ SÜRECİNDE EV TAŞIMA TEDBİRLERİ

Pandemi döneminde ev taşırken nelere dikkat edilmelidir? konusunu ve Liva Nakliyat güvencesiyle alınacak tedbirleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Alanında uzman ekibimiz ve nakliye aracımız tüm hijyen tedbirlerine uygun olarak dezenfekte edilir.
  • Taşıma işlemini gerçekleştirecek nakliye ekibimizin tamamı ev içerisine girmemektedir. Bu aşamada ev içerisinden eşyayı alan ve nakliye aracına yükleyen kişiler farklıdır.
  • Bu süreçte kullandığımız kapalı kasa nakliye araçlarımız eşyalarınızın hijyeni açısından oldukça önemlidir.
  • Dezenfekte edilen paketleme malzemeleriyle eşyalarınız tek tek ambalajlanır ve hijyenik koşullarda nakliyat aracına yüklenir.
  • Uzman ekibimiz de dahil olmak üzere ev sahiplerinin de maske, eldiven, siperlik vs. koruyucu ekipman kullanmaları belirli aralıklarla el hijyenlerine özen göstermeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra sosyal mesafeye dikkat etmeleri pandemi sürecinde ev taşıma işlemi için oldukça hassasiyet isteyen noktalardır.

Liva nakliyat bünyesinde yapılan tüm ev, ofis vb. taşıma işlemlerinde firmamız tam teşekküllü hizmet sunar, siz ve sevdiklerinizin sağlığını en üst seviyede korumaya çalışırız.


EVDEN EVE NAKLİYAT SONRASINDA NELER YAPILMALIDIR ?

Aşağıda belirteceğimiz ve benzeri tedbirler sayesinde eşyalarınızda bulunması muhtemel virüs ve bakterilerden korunabilirsiniz.

  • Nakliye işleminin ardından evinizi havalandırmalısınız.
  • Silinebilir eşyalarınızı silmeli yıkanabilir olanları uzmanlar tarafından tavsiye edilen şekilde yıkamalısınız.
  • Sık sık dezenfektan kullanmalı, eşyalarınızda ve öz bakımınızda hijyene dikkat etmelisiniz.

Sizler de pandemi sürecinde güvenilir ev taşıma hizmetini profesyonel ellerden almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen kolay ve online başvuru yaparak hijyenik koşullarda uygun fiyata evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.