P.O.P. Lojistiği

Üretici firma tarafından üretilen ürünlerin, depomuza mal kabulü gerçekleştirilir. Ürünler, depomuza üretici firma tarafından teslim edilir veya Liva tarafından üretici firmadan alınır.

p.o.p lojistiği - liva nakliyat

asdasd

Fuar Lojistiği

Fuar Taşımacılığında dikkat etmeniz gerekenler Gerek dönemsel olarak gerek yılda bir kez katıldığınız fuarlarınız da görsel şölenleriniz oldukça önemlidir.

Fuar Lojistiği - liva nakliyat

asdasd

Kampanya Lojistiği

Ürünlerin tüketiciler ile buluştuğu, satın alma kararının verildiği satış noktalarında; yüz yüze pazarlama tekniği ile özellikle satış arttırma fırsatı sağlayacak tüm aktiviteleri destekleyecek hizmetler sağlanmaktadır.

kampanya lojistiği - liva nakliyat

asdasd

Event Lojistiği

İş ortaklarımızın etkinliklerinde kullandığı tüm malzemeleri depoluyor, talep edildiğinde belirlenen tarihte istenilen adrese sevk ediyor, monte ve sonrasında demonte ediyoruz.

etkinlik -kurulum-tasima-liva nakliyat

asdasd

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye hizmetimizde öncelik olarak ekspertiz uygulaması tarafınıza ücretsiz olarak sunulur. Peki ekspertiz uygulaması dediğimiz şey nedir?

evden eve nakliyat- liva nakliyat

asdasd

Ofis Taşımacılığı

Kurumsal ofis taşımacılığı, evden eve nakliye hizmetine göre daha farklı noktalar içermektedir. Çalışma düzeninizin ve ofis düzeninizin bozulmaması için dikkat ettiğimiz bazı noktalar bulunmaktadır;

ofis taşımacılığı - liva nakliyat

asdasd

Depolama Hizmetleri

Evinizi önceden boşaltmanız gerekiyorsa, fazla eşyalarınızı koyacak bir yer bulamıyorsanız, belirli bir süre için şehir dışına çıkacaksanız veya eşyalarınızın bir yerde korunmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Depolama Hizmetleri - liva nakliyat

asdasd

Mağaza Kurulumu ve Lojistiği

İş ortaklarımızın Türkiye’nin dört bir yanında açtığı / açacağı ve kapayacağı mağazalarında kullanacağı materyalleri (reyon, stant, tanıtım materyalleri, dekoratif malzemeler vb) depoluyor, sevk ediyor ve montajını yapıyoruz.

Depolama Hizmetleri - liva nakliyat

asdasd