Blog

Eşya Depolama Hizmeti Nedir? | Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ev değiştirme, ofis kapatma, şehir ya da ülke değiştirme gibi nedenlerle ya da evlilik hazırlıkları yaparken, fazla gelen ya da ortada kalan eşyaların nereye konulacağı,

POP Lojistik Nedir? Pop Lojistiği Avantajları Nelerdir?

POP Lojistik Nedir? Pop Lojistiği Avantajları Nelerdir?
POP Lojistiği yani, “Satın Alma Noktası hizmeti”, farklı farklı markaların bulunduğu alanda,

Liva Nakliyat Olarak Pandemi Sürecinde Aldığımız Tedbirler

Çin’de başlayarak Avrupa kıtası başta olmak üzere tüm dünyayı büyük ölçüde etkisi altına almış olan Covid-19 virüsü sebebiyle Türkiye’de de salgınla savaş her alanda ve sektörde boy göstermiştir. Salgınla baş etmek için belirlenen önlemlere uyularak piyasadaki işleyişe devam etmek ise vatandaşlık görevimiz olduğu kadar iş ahlakımız içinde önemsediğimiz konuların başında gelmektedir. Firmamız piyasada kurumsal ve profesyonel olarak çalışmalarını sürdürdüğünden paydaşlarına nazaran aldığı tedbirlerde üst düzey olmaktadır. İşte Liva Nakliyatın pandemi sürecinde aldığı tedbirler;

Dağıtım ve Taşımacılık Çözümleri Nedir ?

İstanbul içerisinde her dönem sunmakta olduğumuz hizmetlerden biri de dağıtım lojistiğidir. Alanında uzman, güler yüzlü, özverili ekibimiz ile sürdürmekte olduğumuz her lojistik hizmeti gibi malların üretim veya satış noktasından alıcı yani son tüketiciye kadar olan tüm toplama depolama ve dağıtım sürecini kapsayan dağıtım lojistiğinde Liva Nakliyat bünyesinde piyasa standartlarının üzerinde faaliyet göstermekteyiz.

DAĞITIM LOJİSTİĞİ NEDİR?

Dağıtım, diğer bir adıyla sevkiyat söz konusu olan ürünlerin belirlenen tarihlerde istenilen koşullara uygun olarak belirtilen adreslere sevkinin yapılması işlemidir.

Bu endüstri de öncelikle tedarikçiler ve alıcılar arasında sipariş oluşması gerekmektedir. Ardından ürünlerin sevkinin planlanması ve dağıtım için depolanması aşaması gelir. Ve son aşama mal stoklarının dağıtımıdır. Üreticiden alınan mal stokları alıcı adreslerine teslim edilirek dağıtım lojistiği süreci tamamlanır.

Ofis taşıma Nedir ? | Ofis Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Liva Nakliyat bünyesinde 2016 yılından bu yana tüm nakliye ve lojistikte olduğu gibi ofis taşıma alanında da titizlik ve özveri ile çalışmaktayız. Ofislerinizin sizlerin vitrini olduğu bilinci ile yaptığımız tüm ofis taşımacılık işlerinde özenli ambalajlama, hassas taşıma ve uygun fiyatlar müşterilerimizin yanında yer almaktayız.

Depo Lojistiği Nedir ? | Pandemide Depolama ve Hijyen Avantajları Nelerdir ?

DEPO LOJİSTİĞİ NEDİR ?

Depo lojistiği günümüz şartlarında gerek ticarette gerek bireysel olarak her alan için en fazla ihtiyaç duyulan lojistik sektörlerinden bir tanesidir. Firmamız bu sektöre 2016 yılında girişi ile beraber piyasa ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet vermeye devam etmektedir.