Event Lojistiği

Untitled-2İş ortaklarımızın etkinliklerinde kullandığı tüm malzemeleri depoluyor, talep edildiğinde belirlenen tarihte istenilen adrese sevk ediyor, monte ve sonrasında demonte ediyoruz.

Tedarik yönetimi ve sevkiyat hizmetleri ticaretin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Lojistik hizmetlerinin internet araçları ile entegre olarak çalışmasında imalattan, paketlemeye, sevkiyattan teslimata kadar önemli noktalarda büyük avantajlar sağladığı da bilinmektedir. Böylece event lojistiği hizmetlerinde interaktif bir çalışma imkanı yüksek dikkat ve hassasiyet ile de müşterilerin ürünlere ulaşması daha kolay olmaktadır.

Geçmişten günümüze ticaretin en stratejik noktalarından biri olan sevkiyatın gerçekleşmesinde lojistik hizmetlerinin arka planında bulunan zamanlama ve yönetim envanterlerinin en iyi şekilde kullanılması event lojistiği noktasında önemli yatırımlar yapılmasını da beraberinde getirmektedir.

Monte ve demonte hizmetlerinin kısa sürede gerçekleşmesi bakımından özellikle ortak kullanım gerektiren ürünlerin sevkiyatında önemli bir avantajı olan event lojistiği gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Böylece ürün satış ve destek hizmetleri de müşteri odaklı gerçekleşerek memnuniyetin artmasına imkan vermektedir.

Event Lojistiğinin Firmanıza Sağladığı Avantajlar

Ulusal ya da uluslararası fuar hizmetlerinin gerçekleşmesi noktasında ortak kullanılan monte ve demonte ürünlerin sevkiyatının gerçekleşmesinde lojistik hizmetlerinden yararlanılması event lojistik alanında yararlanılan hizmetlerin kalitesine bağlı olarak yükseliş sağlamaktadır. Lojistik hizmetlerinin profesyonel bir şekilde planlama ve zamanlama ile yönetimi satışların da hızla artmasına vesile olmaktadır.

Özellikle monte ve demonte materyallerin taşınması noktasında tükçe tanımı ile etkinlik lojistiği doğru bir şekilde profesyonel görülerek yapılırsa az zamanda az kişiyle yüksek dikkat ve hassasiyetle hatasız işlerin gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Bunun için doğru sevk noktalarının belirlenmesi ve profesyonel destek hizmetlerinin yetenekli elemanlarla yapılması yeterli olacaktır.

Ülkemizde ve dünyada event lojistiği hizmetleri her geçen gün artış göstererek internet araçları hizmetlerinin de yaygınlaşmasıyla daha da kolaylaşmaktadır. Sahadaki ekiplerin doğru zamanda doğru bir şekilde hareket etmesi hem zaman kazandırmakta hem de işlerin en doğru şekilde gerçekleşmesinde önemli bir rol oynamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda Liva Nakliyat hizmetinizdedir.