Kurumsal

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Liva Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe ki deneyim ve tecrübelerimiz 2016 yılına dayanmaktadır. Kuruluşuna karar verdiğimiz firmamızın bu tarihte atılan temelleriyle beraber belirlediğimiz vizyonumuz doğrultusunda her yeni gün en iyi, en güvenilir, en doğru biçimde sorumluluk ve şeffaflık değerlerimize dayanmaktadır. Nakliyat bizim için basit bir eşya taşıma işi olmamakla birlikte şirketimizin kuruluş amaçlarından ilki piyasa da istekleri karşılayacak profesyonellikte fuar, turizm, kongre taşımacılıkiçin yeterli çözüm üretebilen şirket sayısının çok az olmasıydı. Müşteri gözüyle piyasa da gördüğümüz eksikliklerden yola çıkarak bizi Liva Nakliyat şirketini kurmaya sevk eden bu durum prensiplerimiz ve değerlerimiz ile birleşince paydaşlarımız arasında başı çekebilmemiz kaçınılmaz bir hal almıştır.

Vizyonumuz:

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana yeniliklerden heyecan duyan, girişimci, sürekli gelişmeye ve büyümeye dayanan müşteri memnuniyeti odaklı vizyonumuz ile çıktığımız yolda şuan da edindiğimiz geniş araç filomuz, bölge hakkında ki ileri bilgilerimiz sayesinde sağlam adımlar atarak her taşıma sonrası siz değerli Liva Nakliyatşirketi müşterilerinin memnuniyeti için var gücüyle çalışmayı amaçlamaktayız. Kalite odaklı anlayışımıza müşterilerimizin arzu ve istekleriyle yön vermek amacıyla hizmet yelpazemizi geniş tutmayı ve yaşayabileceğiniz her türlü mağduriyetin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Bu güzergahta yol alırken müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmayı en önemli ilkemiz olarak görüyoruz.

Misyonumuz:

Belirlenen vizyonu hayata geçirmek için doğru adımlar atıyor, yenilenen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Şirketimiz müşterilerimize kendilerini özel hissettirecek hizmetleri profesyonellik çerçevesinde sunarken her eşyanın bir anı olduğu fikri ile hassasiyet ve titizlik kalite standartlarımızın öncelikleri arasına giriyor. Bunun yanısıra nakliyecilik uzmanlık konumuz halini aldığından tüm takım arkadaşlarımızı konu ile ilgili eğitimleri almış ve yetkinliklerini tamamlamış genç, dinamik, düzenli bir kadrodan seçmekteyiz. Güncel araç ve ekipmanlarımız ile liderlik basamaklarında hızla ilerliyoruz.

Bu doğrultular ışığında Liva Nakliyat siz değerli müşterilerine evden eve nakliyat, depolama hizmeti, mağaza kurulumu ve lojistiği, ofis taşımacılığı, kampanya lojistiği, event lojistiği, p.o.p lojistiği, fuar lojistiği, ücretsiz ekspertiz hizmetlerini güvenilir ve uygun fiyatlı olarak sunmaktadır.Sunduğumuz hizmet kalitesini ticari amaçlı yük ve mal taşımacılığı yapılabilmesi için gerekli olan K1 ve ISO 9001 Kalite Belgeleri ile tastiklemekteyiz.

Değerlerimiz:

 • Alanında uzman kadromuz ile profesyonel işlere imza atıyoruz.
 • Güvenilirlik ve mesleki sorumluluk bilincimiz yüksektir.
 • Müşteri odaklı çalışırız.
 • Olumlu ve olumsuz tüm görüşler bizler için değerlidir.
 • Yapılan anlaşmalara sadakat gösteririz.
 • Süreklilik arz eden, hız ve kalite bizim için önemlidir.
 • Uygun fiyat ve yüksek kalite garantisi veriyoruz.
 • Teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.
 • İş ahlakına bağlıyız.
 • Anlaşmalarımızın her aşamasında şeffaf ve açık olmaktayız.
 • Bünyemizde barındırdığımız tecrübelerimize yenilerini ekleyerek müşteri memnuniyetini artırıyoruz.
 • Müşteri ilişkilerin de deneyim sahibiyiz.
 • Adaletli rekabet ahlakına uygun olarak çalışıyoruz.
 • Geniş araç filomuz ve ekipmanlarımız güncellenerek performasımızı artırıyoruz.

Hizmetlerimiz;

Depolama Hizmeti: Evinizi erken boşaltmak zorundaysanız, belirli bir süreliğine şehir dışına çıkacaksanız, ofisinizi boşaltmayı düşünüyorsanız veya fazla eşyalarınızı elden çıkarıcındaya kadar saklamak niyetindeysiniz tüm bunlar için depoya ihtiyacınız varsa güvenilir, temiz ve hijyenik depolarımız hizmetinizdedir. 7/24 güvenlik sistemi belirli aralıklarla böcek ve kemirgen ilaçlaması yapılan depolarımız hava koşullarına uygundur. Depolama işlemi öncesinde eşyalarınız da herhangi bir deformasyon olmaması adına uygun paketleme yapılır ve liste halinde teslim alınmaktadır ve yine bu listelere göre eksiksiz, sağlam olarak teslim edilmektedir.

Depolama Hizmet Bölgelerimiz: İstanbul depo ve Antalya depo için uygun fiyatlı güvenilir depolarımız da Liva Nakliyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Fuar Lojistiği: İstanbul fuar lojistiği, Antalya fuar lojistiği ve tüm illerimizde yapılacak olan fuarlar için hızlı, kaliteli, güvenilir fuar lojistik desteği sağlanmaktadır. Her türlü fuar lojistiği için paketleme, taşıma ve kurulum işlerini gönül rahatlığı ile Liva Nakliyat’a bırakabilirsiniz.

Mağaza Kurulumu ve Lojistiği: Türkiye’nin her il ve ilçesine vermekte olduğumuz bir hizmet türüdür. Açılan veya kapatılan mağazaların ürünlerini depolama, nakliye ve montaj aşamalarında hızlı ve profesyonel ekibimiz teknolojiye uygun ekipmanlarımız ile bulunuyoruz.

Ofis Taşıma: Sıradan bir nakliye işleminden çok farklı olarak taşınmaya hazır olan ofis düzenini korumayı hedeflemektedir. Numaralandırma, hasar tespiti, paketleme, nakliye ve taşıma sonrası personel desteği ile nakliyesi tamamlanan materyalleri yerleştirerek müşterilerimizin yükünü hafifletiyoruz.

P.O.P Lojistiği: Müşterilerin satın alma kararlarını etkileyen materyallerin zamanlama ve taşınma aşamaları sonrası satış noktasında müşteriyi etkileyecek şekilde lanse edilmesidir. Tedarikçiden tüketiciye kadar tüm işlemleri kapyasan bir lojistik türüdür.

Kampanya Lojistiği: Yüz yüze lojistik satış tekniğidir. Kampanya lojistiğini içeren tüm aktivitelerin depolama ve nakliye aşamalarını sorumluluk bilinciyle gerçekleştiriyoruz.

Başlangıçta küçük işler ile ilerleyen firmamız zaman içerisinde kurumsallaşarak her türlü nakliye aşamalarında ki başarısı, geniş ekipman desteği, profesyonel takım arkadaşlarımız ile sektörde saygın bir yer kazanmış ve bulunduğu konumda önemli işlere imza atmaktan gurur duymaktadır. Aldığımız olumlu geri dönüşler sayesin de müşterilerimizin yüzündeki tebesüme tanıklık ediyoruz. Liva nakliyat tamamlamış olduğu tüm taşımalardan aldığı güven ve güç ile yoluna devam etmeye, piyasada bulunan paydaşları arasındaki liderliğini adil piyasa rekabeti ile korumaya kararlıdır.

Sizler de Liva Nakliyat şirketi ayrıcalıklarından faydalanmak ve mutlu müşteriler arasın da yerinizi almak için iletişime geçebilirsiniz. Liva Nakliyat’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.