Mağaza Kurulumu ve Lojistiği

İş ortaklarımmagazaızın Türkiye’nin dört bir yanında açtığı / açacağı ve kapayacağı mağazalarında kullanacağı materyalleri (reyon, stant, tanıtım materyalleri, dekoratif malzemeler vb) depoluyor, sevk ediyor ve montajını yapıyoruz.

Zamanımız da ticarete atılmanın en gözde yollarından bir tanesi mağaza açmaktır. Kişiler ve firmalar mağaza açarak veya mevcut olan mağazalarının zincirlerini genişleterek ticarette yer edinmeye veya ticaret ile sağladıkları mevcut olan kazançlarını çoğaltabilmek için mağaza açarlar. Lakin kişiler veya firmalar üretim ve satım sırasındaki masrafların hesaplanması, müşteri çekme kapasitesi, gerekli malzemeler ve ekipmanların alınması, işe alınacak personellerin ve satılacak ürünlerin fiyatlarının belirlenmesi gibi konular yüzünden mağaza açarken çok zorlu bir süreçten geçerler. Çözülmesi gereken bu kadar konunun üzerine birde mağaza kurulumu ve lojistiği de eklendiğin de süreç fazlası ile zorlaşmaktadır. İstanbul mağaza kurulumu ve lojistiği başta olmak üzere bu sürecin üstesinden rahat ve kolay bir şekilde gelebilmek için İstanbul başta olmak üzere birçok ilde hizmet veren liva nakliyat firmamıza başvurmanız yeterlidir.

İstanbul nakliyat firmaları arasında kaliteden asla ödün vermeden hızlı bir şekilde mağaza kurulumu ve lojistiği hizmeti veren nadir firmalardan bir tanesiyiz. Bu sektörde nakliye ve mağaza kurulumu oldukça önemlidir. Liva nakliyat olarak malzemelerinizin yüklemesini, nakliyesini, indirilmesini, kurulumunu ve dizilimini bu konuda senelere uzanan tecrübeleriyle adından söz ettiren ekibimiz ile yapmaktayız.

Bizler, siz değerli müşterilerimize lojistik kelimesinin içerisinde barındırdığı tüm anlamlara uygun olarak hizmetlerimizi sunmaya gayret göstermekteyiz. Bu yüzden bir ürünün üreticisinden en son tüketicisine kadar geçirdiği tüm evreleri özenle ve titizlikle planlayarak yapmaktayız. Sizler mağazacılıkta hassas olan diğer konular ile ilgilenir iken ürünlerinizin koyulacağı rafları ve dizilimini bizler üstlenmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin yükünü hafifleterek açılan mağazalarında mutluluklarına ortak olmaktayız.

Liva Nakliyat ile Mağaza Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşir?

İletişim kanallarımızın herhangi birinden mağaza taşımacılığı için bizlere ulaştığınızda nasıl bir hizmet istediğinize dair verdiğiniz ön bilgilerin hepsini tüm ayrıntıları ile kaydederiz. Sonra işinde oldukça uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz yapılacak işlerin ve taşınacak malzemelerin keşfi için gelerek, nelerin gerektiğini ve gerekeceğini, taşıma sırasında hangi araçların kullanılması gerektiğini, yol güzergâhını, taşıma işlerinden başka hangi hizmetlere gerek duyulacağı gibi işlemleri ayrı olarak not alırlar. Taşıma işleminden önce veya sonra montaj veya demontaj uygulamalarını da güvenli ve zararsız bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu hizmetlerimizle sizleri yeni iş yerinize mutlu, hızlı ve stressiz bir şeklide taşırız. Ayriyeten bu işlemler sırasında veya sonrasında malzemelerinizin depolanması gerektiğinde depolama hizmetimiz sayesinde başka hiçbir yere başvurmak zorunda kalmadan bu ihtiyacınızı da anın da gidereceğimizden hiçbir şüpheniz olması

Mağaza Kurulumu ve Lojistiği Sağladığı Avantajlar

Bu hizmetimiz sayesinde mağaza kurulumu ve taşıma sırasında sizlerin işlerini fazlası ile kolaylaştırmaktayız. Bütün ürünlerinizi içeriğine göre ayrıntılı bir şekilde gruplandırıyoruz. Gereksiz şekilde stoklamanın olmamasını sağlıyoruz. Müşterilerinize en iyi hizmeti en az maliyet ile vermenizi sağlıyoruz. Mağaza kurulumunun her aşaması başlı başına zaman gerektiren bir iştir. Zaman telafisi olmayan bir şey olduğu için bu işte de zamanın çok verimli kullanılması gerekmektedir. Liva nakliyat olarak sizlere verdiğimiz İstanbul mağaza kurulumu ve lojistiği hizmetimiz sayesinde zamanı planlı şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Sizler de İstanbul da kaliteli ve güvenilir bir mağaza taşıma işlemi ve kurumsal şirket taşımacılığı hizmetlerine şahit olmak için bizlere başvurabilirsiniz.