Depolama Hizmetleri

depolama-hizmetleriDepolama hizmeti ile eşyalarınız güvende.

Evinizi önceden boşaltmanız gerekiyorsa, fazla eşyalarınızı koyacak bir yer bulamıyorsanız, belirli bir süre için şehir dışına çıkacaksanız veya eşyalarınızın bir yerde korunmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Depolarımızın içi her türlü hava koşuluna karşı uygun olup, eşyalarınız hijyenik bir ortamda muhafaza edilmektedir. En uygun depolama fiyatlarıyla Liva Nakliyat’ı hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Depolama işlemi sırasında eşyalarınız köpük, karton koli, ip ve karton silindir fıçılar kullanılarak zarar gelmeyecek şekilde güvenle paketlenir ve liste halinde teslimi alınır.

Depolama Alanının Özellikleri

  • Depolarımız 7/24 güvenlik sistemi ile korunmaktadır.
  • Depolarımızda düzenli olarak böcek ve kemirgenlere karşı ilaçlama yapılmaktadır.

Depolama

Lojistik hizmetlerinin doğru ve hatasız bir şekilde gerçekleşmesi için planlama ve zamanlama oldukça önemlidir. Modern zamanların lojistik hizmetlerinde marka yönetimleri ve rekabet olgularının da hesap edilerek hareket edilmesi depolama hizmetlerinin de doğru bir şekilde yapılmasıyla ticari kar oranlarının artmasına vesile olmaktadır.

Depo hizmetleri, satın alma, tedarik, imalat, teşhir, termin, sevk, idare, kontrol, depolama noktalarında gerçekleşmektedir. Bütün bu aşamaların en doğru zamanlarda hatasız bir şekilde planlanması özellikle ithalat ve ihracat yapan firmaların büyüme planlamalarında da olumlu etkiler göstermektedir.

Günümüzde ister küçük ölçekli ister büyük ölçekli firmalar olsun modern zamanların vazgeçilmez olan lojistik hizmetleri ile gerek pop gerekse event lojistiği sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf edilmesi mümkün olabilmektedir. Depolama bu gibi nedenlerle çok önemli bir yere sahip olarak stratejik planlama yapılmasını da gerektirmektedir.

Müşteriye verilen termin, imalat süresinin hesaplanması, muhtemel kaza ve hataların işçilikler ile beraber hesaplanması, teşhir, sevk noktalarında gerek satın alma gerekse teslim etme gibi önemli hususiyetlerin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi depolama hizmetlerinin doğru bir şekilde gerçekleşmesine bağlıdır.

Planlama ve zamanlama noktalarında profesyonel ekiplerle çalışan şirketlerin en iyi şekilde depo kiralama hizmetlerini gerçekleştirmesi ticaretin en mühim aşamalarından biri olarak karın artması ve müşteri memnuniyetinin de yükselmesi anlamına gelebilmektedir. Sevk ve idare aşamalarının en iyi şekilde gerçekleşmesi profesyonel ekiplerin olaya müdahil olmasıyla söz konusu olabilir.

Birçok ulusal ve uluslararası vazifelere haiz olarak çalışan firmaların özellikle depolama aşamalarında en doğru kararları vererek hareket etmesi maliyetlerin düşmesine, zamandan kazanmaya, enerjinin doğru bir şekilde sarf edilmesine, kar oranlarının da artmasına imkan vermektedir. Bu sebeple şirketlerin modern lojistik hizmetlerinden her anlamda yararlanması her geçen gün vazgeçilmez bir hal almaktadır.

Eşyaları saklamak için konulan depo aradığınızda liva naklıyat yanınızda.

Kiralık depo ihtiyaçlarınız için İstanbul ve Antalya bölgelerinde Liva Nakliyat ayrıcalıklarında faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

pop-lojistik