Liva Nakliyat Olarak Pandemi Sürecinde Aldığımız Tedbirler

Çin’de başlayarak Avrupa kıtası başta olmak üzere tüm dünyayı büyük ölçüde etkisi altına almış olan Covid-19 virüsü sebebiyle Türkiye’de de salgınla savaş her alanda ve sektörde boy göstermiştir. Salgınla baş etmek için belirlenen önlemlere uyularak piyasadaki işleyişe devam etmek ise vatandaşlık görevimiz olduğu kadar iş ahlakımız içinde önemsediğimiz konuların başında gelmektedir. Firmamız piyasada kurumsal ve profesyonel olarak çalışmalarını sürdürdüğünden paydaşlarına nazaran aldığı tedbirlerde üst düzey olmaktadır. İşte Liva Nakliyatın pandemi sürecinde aldığı tedbirler;

Maske, Mesafe, Temizlik

Hiç şüphesiz firmamızın ve çalışma arkadaşlarımızın salgının en başından beri eksiksiz uygulamakta olduğu tedbirlerin başında maske, mesafe, temizlik faktörleri gelmektedir. Tüm hastalıklarla mücadelede kullanılabilen bu uygulama Covid-19 salgını içinde en etkili yöntemlerden biridir.

Araç Filomuzda Hijyen ve Dezenfektan Uygulaması

Geniş ve modern araç filomuzda yer alan büyük veya küçük tüm araçlar her nakliyat sonrasında ekipler tarafından özel olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Bu sayede her yeni taşımacılık uygulamasında hijyenik araç ve ekiplerimiz ile Corona virüs dahil olmak üzere tüm salgın hastalıkların bulaşmasına karşı önlem almış olmaktayız.

Steril Malzeme Kullanımı

Taşımacılıkta eşyaların paketlenmesi için kullanılan ambalaj malzemelerinin hijyenik ve steril ürünler olmasına özen gösteriyoruz. Böylece virüsün veya mikropların eşyalarınızın yüzeyine tutunarak salgını yaymasını önlüyoruz.

Ekibimizde ve Çalışma Sahamızda Düzenli Olarak Kontroller Yapılmaktadır

Liva Nakliyat olarak pandemi tedbirlerimizden bir tanesi de virüse ait belirtileri tespit etmek amacıyla düzenli olarak ekibimizde ateş ölçümleri ve HES kodu taraması yapılmakta ve gerekli durumlarda tedbirler alınmaktadır. Araçlarımızda olduğu gibi yine düzenli aralıklarla çalışma sahamız içerisinde de temizlik ve dezenfektan uygulaması yapılmaktadır. Gün içerisinde işyerimize giriş ve çıkışlarda dezenfektan duraklarında yine ekip arkadaşlarımızın ve temas edeceği kişilerin sağlığı açısından tüm hijyen tedbirleri üst seviyede alınmaktadır.

Eğitimli Ekip Arkadaşlarımız İle Profesyonel Hizmet

Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren çalışma arkadaşlarımızın her biri alanında uzmandır. Bunun yanı sıra pandemi sürecinde ve alınacak tedbirlerde de titizlikle çalışmalarımızı sürdürebilmek adına sık sık hijyen konferans ve toplantılar düzenleyip ekip arkadaşlarımızın katılımını sağlayarak bu konudaki hijyen kurallarında hiçbir detayı gözden kaçırmamaya özen gösteriyoruz.