Dağıtım ve Taşımacılık Çözümleri Nedir ?

İstanbul içerisinde her dönem sunmakta olduğumuz hizmetlerden biri de dağıtım lojistiğidir. Alanında uzman, güler yüzlü, özverili ekibimiz ile sürdürmekte olduğumuz her lojistik hizmeti gibi malların üretim veya satış noktasından alıcı yani son tüketiciye kadar olan tüm toplama depolama ve dağıtım sürecini kapsayan dağıtım lojistiğinde Liva Nakliyat bünyesinde piyasa standartlarının üzerinde faaliyet göstermekteyiz.

DAĞITIM LOJİSTİĞİ NEDİR?

Dağıtım, diğer bir adıyla sevkiyat söz konusu olan ürünlerin belirlenen tarihlerde istenilen koşullara uygun olarak belirtilen adreslere sevkinin yapılması işlemidir.

Bu endüstri de öncelikle tedarikçiler ve alıcılar arasında sipariş oluşması gerekmektedir. Ardından ürünlerin sevkinin planlanması ve dağıtım için depolanması aşaması gelir. Ve son aşama mal stoklarının dağıtımıdır. Üreticiden alınan mal stokları alıcı adreslerine teslim edilirek dağıtım lojistiği süreci tamamlanır.


LİVA NAKLİYAT SICAK DAĞITIMTaşımacılık Çözümleri

Vermekte olduğumuz hizmetlerden bir diğeri ise sıcak dağıtım yani gün içi teslimat hizmetidir. Ürünlerin üretim sahalarından alınıp direk alıcılara yani son noktaya dağıtımı, belirtilen adrese aynı gün yapılmaktadır. Bu sebeple işlerinizi aksama veya gecikme yaşamadan yürütebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve süratli olarak her tür dağıtım hizmetini 7/24 sunmaktayız.


GENİŞ VE ÇEVRECİ FİLOGENİŞ VE ÇEVRECİ FİLO

Şirketimizin bünyesinde yer alan dağıtıcı araç filomuz gün geçtikçe gelişip artarken aynı zamanda çevreyi koruyucu olmasıylada ön plana çıkmaktadır. Bünyemizde ki tüm ayrıcalıklı hizmetler sayesinde siz değerli müşterilerimize benzersiz hizmetler sunmaktayız.

İstanbul içi taşımacılık, dağıtım alanında stand dağıtımı, koli dağıtımı, sıcak dağıtım, zincir marketlerin taşımacılığı gibi a’dan z’ye tüm nakliye ve dağıtımı tek elden uzmanlık ile yürütmekteyiz.


Dağıtım 1DAĞITIM LOJİSTİĞİ PLANLAMA VE UYGULAMA SÜRECİ

Birden fazla depodan veya üretim sahasından çıkan mal stoklarının satıcı noktalarına veya alıcılarına sevkini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Depodan veya müşteriden çıkan siparişin boyutu belirlenir. Dağıtımı yapılacak olan ürünün parsiyel mi? Komple mi? Olduğuna karar verilir ardından uygun taşımacılık yöntemi ve araç seçilir. Gerekli sistemsel düzenlemelerin ardından taşıma ücreti ve irsaliyesi düzenlenerek araç ürünleri teslim almaya gelir ve ürün sisteme kaydedilir.

Tüm bu işlemlerin ardından ürünler teslimat adreslerine iletilmek üzere aktarma merkezlerine getirilirler. Aktarma merkezlerine indirilen ürünler dağıtım bölgelerine göre kategorilendirilerek son teslimat adresi için yola çıkar ve alıcılarına dağıtımı yapılır.

Liva Nakliyat firması olarak parsiyel veya komple olsun tüm taşıma cinsine uygun olarak hızlı ve güvenilir dağıtım yapılmaktadır. Tüm nakliye ve taşımacılık işlemleriniz için web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.