Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Müşterilerimizin eşyalarının ne kadar değerli ve önemli olduğunu bilerek ona göre bu hizmet geliştirilir. Firmamız genel olarak sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen ayrıca en uygun fiyat garantisi ile evden eve nakliye işini yapmaktadır. Firmamız için en önemli konu siz değerli müşterilerimizin güvenini kaybetmemek ve sizlere her zaman güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunarak sizi memnun etmektir. Bu nedenle firmamızda çalışan tüm personellerimiz nakliyat işinde son derece tecrübeli deneyimli ve eğitimli kişilerdir.

Maltepe evden eve nakliyat her daim en iyi ev taşıma hizmetini sizlere sunmaktadır. Tasıma süreci siz bize başvuru yaptığınız andan itibaren başlar. Bunun için yalnızca telefon etmeniz yeterlidir. Eşyalarınız bulunduğunuz evden başka yeni bir adrese en güvenilir şekilde taşınmaktadır. Çok uzun yılı aşkın suredir hizmet veren nakliye şirketimiz, gerek uzman kadrosu gerekse kapalı kasa taşıma araçları ile evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda taşımacılık sırasında asansörlü sisteminizden de yararlanılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz

Faaliyet alanlarımız içerisinde evden eve taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık hizmetleri yer almaktadır. Tüm bu taşımacılık hizmeti için en iyi ve kaliteli hizmet verilmektedir. Aynı zamanda Maltepe evden eve nakliyat esnasında kullandığımız ekipmanlar diğer taşımacılık işlerinde kullandıklarımızdan farklı olmaktadır. Taşınacak olan eşyaların tipine ve durumuna göre uygun olan materyaller ile eşyalarınız gerekirse sökülür veya monteli bir şekilde olduğu gibi sarmalama işlemi uygulanır. Eşyaların sarma işlemi tamamen taşıma esnasında eşyalarınıza hiç bir şekilde zarar gelmemesi için uygulanmaktadır. Aynı zamanda de- monte olarak taşınan eşyalar yeni taşınan yerinde tekrardan montajlanmaktadır. Bu de- montaj ve montaj işlemi alanında uzman mobilyacı personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Taşınma Süreci Nasıl İlerler?

Maltepe evden eve nakliyat hizmetinde öncelikli olarak de- montaj ve paketleme işleminde evinizde yer alan mobilya ve beyaz eşyalar de- monte edilerek uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenip taşınmaya hazır bir hale getirilir. Daha sonrasında eşyaların kamyona taşınması ve nakliyesi için, paketlenmiş olan eşyalar taşıma kamyonuna yüklenir ve yeni eve götürülmesi için nakliyesi yapılır. Yeni ev adresine taşıma için, nakliyesi tamamlanan eşyalar yeni eve özenli ve dikkatli bir şekilde taşınır. Montaj ve yerleştirme için, yeni eve gelen mobilya ve beyaz eşyalar ambalajlarında çıkartılarak montajı yapılır. Sonrasında sizin istediğiniz odalara yerleştirilir.

Evden Eve Nakliyatta Standart Paketin İçerisinde Bulunmayan Hizmetler

Evden eve nakliyat hizmeti için paketlerimiz ayrı ayrı siz müşterilere sunulmaktadır. Standart paketin içerisinde yer almayan hizmetler ise küçük eşyalar olarak; mutfak gereçlerin, kırılacak eşyaların, özel elbise gibi ürünlerin toplanması, kutulanması, avizelerin ve stor perdelerin sökülmesi ya da takılması gibi durumlar standart paket için uygun değildir. Bu gibi durumlar ekstra hizmete girmektedir. Böylelikle ayrı bir fiyata tabii tutulur. Standart evden eve nakliyatın dışında, ekstra hizmet talep etmek isterseniz taşınma öncesinde firmamız ile iletişime geçerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Evinizi Maltepe evden eve nakliyat güvencesi ile taşıyarak profesyonel bir taşınma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız ile taşınırken asla kötü sürprizler ile karşılaşmanız mümkün değildir. Taşınma öncesi için karşılıklı bir anlaşma yapılır. Böylelikle sözleşme üzerinde ne belirtilmiş ise aynı hizmet yerine getirilir.