Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak artık günümüzde hiç sorun değil! Şile evden eve nakliyat sayesinde eviniz kolay ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmet aşamalarımız adım adım ilerleyerek tamamlanmaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde en öncelikli konu taşınacak olan eşyaların hangilerinin kırılgan olduğudur. Bunları birlikte tespit ederek bu eşyaları taşırken daha özenli ve dikkatli olunmasına karar verilmektir.

Kırılgan eşyaların daha özenli taşınmasına karar verdikten sonra bir sonraki aşama ise nakliyat işlemleridir. Dikkatli ve özenli bir şekilde araca taşınan eşyalar yerleştirildikten sonra yolculuk sırasında eşyalara herhangi bir zarar gelmesin diye eşyalar aracın iki yan tarafından uzun bir ip geçilerek sabit olması için bağlanmaktadır. Bu şekilde nakliyat işlemi tamamlanmış olur.

Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar?

Şile evden eve nakliyat pek çok şeyi kapsar. Özellikle eşyaların ambalajlanması, yüklenmesi, boşaltılması, yerleştirilmesi, montaj işlemleri ve de montajı kapsar. Genel olarak ev taşıma firmalarının %90’ı bu hizmetleri taşınma fiyatına dahil etmektedir. Eğer eklemek istediğiniz başka bir hizmet bulunuyorsa bu durumu firmaya iletebilirsiniz. Aynı zamanda kolileme hizmeti almak istiyorsanız bu hizmeti de ek ücret karşılığında almanız mümkündür.

Eşyaların Ambalajlanması

Evden eve nakliyat firmamız ile anlaştığınız zaman sizlere ambalajlama hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet ile evinizdeki tüm eşyalar ambalajlanır. Böylelikle eşyalar zarar görmeden yeni ev adresinize taşınır. Bu hizmet için ek ücret talep edilmemektedir. Fiyat konusunda ne anlaşıldıysa bu hizmeti kapsamaktadır.

Eşyaların Yüklenmesi

Firmamız tarafından bütün eşyalar düzenli bir şekilde araca yüklenecektir. Ancak evden eve nakliyat firması olarak eşyalar yüklenirken bina merdiveni, bina asansörü ya da dış cephe asansörü kullanılmaktadır. Bu durum kat sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Dış cephe asansörü kullanılır ise nakliyat fiyatında artış olabilmektedir. Fakat bu durum en baştan konuşularak firmamız tarafından size bilgi verilmektedir. Bu hizmetler evden eve nakliyat taşımacılığın kapsadığı hizmetlerdir.

Eşyaların Boşatılması

Şile evden eve nakliyat firmasıyla anlaştığınızda bütün eşyalar düzenli bir şekilde Personellerimiz tarafından yüklenecektir. Yüklenen eşyalar yeni adrese geldiği zaman dikkatli bir şekilde yeni adrese boşaltılacaktır. Aynı zamanda eşyalar boşaltılırken kat sayısına bağlı olarak bina merdiveni, bina asansörü ya da nakliyat asansörü kullanılmaktadır.

Eşyaların Yerleştirilmesi

Şile evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınız yeni adresinize boşaltılırken sizin isteğinize göre bir yerleşme yapılmaktadır. Eşyaların nereye yerleşeceğini personellerimize göstererek tarif etmeniz yeterli olmaktadır. Evden eve nakliyat firması olarak düzenli ve titiz bir şekilde hizmet sunmaya özen gösterilmektedir.

Eşyaların Montaj ve De- Montaj İşlemi

Taşınmak için şile evden eve nakliyat firmamız gerekli olan tüm eşyaların montaj ve De- montaj işlemini yapmaktadır. Özellikle gardırop, yemek masası, TV ünitesi ve bunun gibi eşyalar yer almaktadır. Tabi ki sökülmeden eşyalar nakledilebiliyorsa bu işlem uygulanmamaktadır. Bu hizmet de evden eve nakliyatın kapsadığı hizmetler arasında yer almaktadır.

Evden Eve Nakliyat İçin Neler Dahildir?

Evden eve nakliyat hizmetine tüm eşyaların A’dan Z’ye yüklenmesi, ambalajlanması gerekli durumlarda eşyaların sökülmesi, kurulması ve yerleştirilmesi gibi işlemler dahil olmaktadır. Firmamız ile anlaştığınız taktirde bu hizmet size sunulup söylenen fiyata yapılmaktadır. Ekstra maliyet gerektiren durumlar ise kolileme ve dış cephe asansör sistemidir.

Evden Eve Nakliyat Nelere Kapsamaz?

Ev taşıma firması olarak genellikle avize, Ocak, televizyon ve stor perde sökme işlemleri yapılmaktadır. Fakat sökülen bu eşyaların kurulumunu yapamamaktadır. Bunun nedeni ise bu konuda deneyimli olmamızdan kaynaklanmaktadır.