Beykoz Nakliyat

Beykoz Nakliyat

Beykoz nakliyat tüm taşınma ve nakliye işleriniz için yardıma koşuyor.

Taşınmayı düşünenler için en önemli sorun nasıl bir yol izleyerek bu süreci en kolay şekilde atlatabilecekleri konusudur. Paketleme yapma evi toplama mobilyaların montajı kişinin tek başına yapabileceği bir iş değildir. Özellikle ekip çalışması gerektiği için bu süreçte mutlaka işinde uzman bir nakliye firması ile çalışılması gerekir.

Beykoz nakliyat sorunsuz bir taşınma süreci için sizlere destek vererek bu konuda sizi büyük bir stres ve yükten kurtarmaktadır. Derli toplu düzenli bir nakliye süreci ile taşınmak herkesin hakkıdır. Bunun için doğru bir şirket ile çalışmak sizleri bu süreci sorunsuz atlatmanızda büyük fayda sağlar. Firmamız özenle en kaliteli paketleme malzemelerini seçiyor.

Evinizdeki bütün eşyalarınız tek tek elimizden geçerek sınıfına göre ayrılıyor. Böylelikle mutfak ürünleri gibi kırılabilir özellikteki cam eşyalarınız patpat kraft kağıt ve koli gibi ambalajlama malzemeleri ile paketleniyor. Mobilya kanepe gibi eşyalarınız ise balonlu naylon ve streç filmlerle sarılıyor. Bu sayede eşyalarınız yağmurlu havadan, nemden, tozdan, darbelerden zarar görmeden kolaylıkla yeni adresinize taşınıyor.

Beykoz Evden Eve Taşımacılık

Beykoz nakliyat ile eşyalarınız emin ellerde. Firmamız ülke çapında hizmet vererek Türkiye’nin her il ve ilçesine ev taşımacılığı yapıyor. Güler yüzlü uzman personeliyle taşınmayı keyifli hale getirerek müşteri memnuniyeti seviyesini her zaman üst düzeyde tutmaya çalışıyor. Yaptığı yüzlerce başarılı ve referanslı nakliye hizmetiyle en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında ön sıralara çıkıyor.

Firmamız evinizin tüm eşyalarını büyük bir titizlikle paketleyerek beyaz eşyalarınızın bağlantılarından çıkarıyor. Mobilyalarınızı da sonradan tekrar montaj etmek üzere demonte hale getirerek uygun paketleme yaparak nakliye aracına taşıyor. Eşyalarınızın yeni eve taşıyan personelimiz tüm eşyalarınızı paketlerinden çıkararak sizin istediğiniz yerlere yerleştiriyor. Bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınız yerlerine yerleştirip gerekli su tesisat ve elektrik bağlantıları yapılıyor.

Beykoz nakliyat ev eşyalarınızı yerleştirip kurulum ve bağlantılarını yaparak, mobilyalarınızın da montajını gerçekleştiriyor. Tüm eşyalarınız kullanıma hazır halde anahtar teslim hizmeti olarak sizlere teslim ediliyor. Eşyalara sarılmış olan paketleme malzemeleri size özel tek kullanımlık olduğu için ambalajlar da toplanıp geri dönüşüme atılıyor. Tertemiz, düzenli ve başarılı bir nakliye işi de bu şekilde tamamlanmış oluyor.

Beykoz Ofis Taşıma Hizmeti

Beykoz nakliyat sizlere ofis taşıma ve nakliyesi sürecinde de aynı özen ve güler yüzle hizmet sağlıyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra ofisinize bir ekspertiz personeli yollanıyor. Böylelikle ofisinizdeki tüm malzemeler not edilerek değeri hesaplanıyor. Bu şekilde eşyalarınız sigorta güvencesi ile taşınıyor. Sigortalanarak taşınan eşyaların herhangi bir hasara uğraması durumunda firmamız eşyanızın değeri kadar ödeme yaparak telafi sağlıyor. Bu sigortalı taşıma hizmeti karşılıklı sözleşme imzalanarak resmi bir belge olarak sizlere sunuluyor.

Ofisinizin bulunduğu kat yüksekliği ne kadar olursa olsun firmamız asansörlü taşıma sistemi kullanarak kolay ve güvenilir bir şekilde eşyaların taşınma işlemini yapıyor . Asansörlü sistem nakliye aracına eklenen çelikten yapılma oldukça sağlam ve eşya taşımaya uygun bir tür vinç benzeri üründür. Binaya dış taraftan yükselerek camdan veya balkondan eşyanın nakliyesi sağlanır.

Beykoz nakliyat sizlere benzersiz stressiz bir taşınma sürecini garanti ederek titizlikle çalışıyor. Tüm Türkiye çapında eğitimli kalabalık bir ekip ile sistematik olarak hizmet vererek müşteri güveni ve memnuniyetini garanti ediyor. Bizimle tek tık ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir Beykoz nakliye ile çalışmanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.