Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti sizleri en kolay ve güvenilir şekilde konforlu bir taşınma yolculuğuna çıkarıyor.

. İstanbul’un en kalabalık ve en sevilen yerlerinden olan Kadıköy de tüm taşınma, nakliye ve paketleme işlemlerini yapıyor. Taşınmanın zorluğu ve sonrasındaki yorgunluk herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçektir. Bu süreç herkes için stresli olmasıyla bilinse de aslında durum firmamızla çalışanlar için farklıdır.

Koca bir evi toparlamak, sınıflandırmak, paketleme yapmak, taşımak, nakliyesini yapmak kişinin kendi başına yapamayacağı kadar karmaşık bir süreçtir. Bu yüzden evde dağınık bir görüntü ve kaos oluşabilir. Taşınma işi sistematik bir şekilde yapılması gerektiğinden doğru firma ile çalışmak derli toplu, düzenli, hızlı bir nakliye süreciyle sorunsuz çözülebilir. Firmamız tüm bu süreci alanında uzman ve kalabalık bir ekip ile gerçekleştiriyor.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti veriyor. Bulunduğunuz bölgeye gelip evinizde keşif veriyor. Anlaşmalı ekspertiz personeli sizlerin evine ücretsiz olarak gelip eşyalarınızın miktarını ve değerini hesaplıyor. Bu sayede sizin eşyalarınız için uygun olan nakliye aracı da temin ediliyor. Sizlere nakliye aşamasından önce fiyat teklifi yapılıyor. Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmede sizlere nakliye hizmetini nelerin kapsadığı dahil yazılıyor. Sözleşme ile çalışıldığından dolayı firmamız sizlere sonradan ekstra ücret çıkarmıyor. Böylece müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmış oluyor.

Kadıköy Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Kadıköy ofis taşımacılığı hizmeti de veren firmamız şehir içi ve şehirler arası hizmet sağlıyor. Tüm ofis eşyalarınız tıpkı evden eve nakliyat hizmetindeki gibi aynı özenle yapılıyor. Tüm ofis eşyalarınız, bilgisayarlarınız, ofis mobilyalarınız sınıfına uygun olarak ayrılarak paketleme işlemi sağlanıyor. Bu paketleme sayesinde eşyalarınız zorlu hava koşullarından, tozdan, nemden, hasar almaktan korunaklı şekilde taşınıyor.

Kullandığımız ambalaj malzemeleri hijyenik, tek kullanımlık ve en kaliteli olan ürünlerden seçiliyor. Balonlu naylon, koli bandı, streç film, karton kol ve kaliteli kraft kağıtlar eşyanızın cinsine göre kullanılıyor. İstediğiniz adrese randevu verilen saat aralığında ulaşan firmamız müşterisini bekletmeden söz verildiği süre aralığında nakliye işlemini tamamlıyor. Aynı şekilde sözleşmeli ve ekspertiz ile çalışarak sizleri güvence altına alıyor.

Eşyalarınız yeni ofisinize getirildikten sonra tüm kurulum ve montaj işlemlerini personelimiz yapıyor. Kullanıma hazır şekilde teslim edilen ofis veya dükkanınız paketlerinden çıkarılan eşyaların ambalajları dahi toplanıp sizlere bırakılıyor. Çevre dostu firmamız tüm paketleme malzemelerini geri dönüştürülmek üzere bu merkezlere teslim ediyor.

Kadıköy Asansörlü ve Sigortalı Taşımacılık

Kadıköy asansörlü ve sigortalı taşımacılık sizlere hem ev hem iş yeri hem de parça eşya taşımada garantili hizmet sağlıyor. Dilerseniz tüm nakliye sürecini sigortalı bir şekilde yapılmasını isteyebilirsiniz. Bu sistemle nakliye yapılmasını istediğiniz adrese taşınma öncesinde gelen ekspertiz sizlerin tüm eşyasını tek tek belge alıp kaydediyor. Bu eşyaların maddi değerleri hesaplanıyor. Sizlere aktarılıp fiyat teklifi yapıldıktan sonra sözleşme imzalanarak anlaşma sağlanıyor. Tüm eşyalar hem paketleme hem taşınma hem de nakliye süreci boyunca garantimiz altında yolculuk yapıyor. Ayrıca sigortalı taşımacılık sürecinde yeni adresinize yerleştirilip sizlere teslim edilene kadar olan tüm süreci kapsıyor.

Sigortalı olarak taşınan eşyalardan bir veya daha fazlası herhangi bir hasar görürse firmamız anlaşma gereği bu eşyanın maddi değerini karşılamayı kabul etmiş oluyor. Asansörlü taşımacılık sisteminde ise binanın yüksekliğinin önemi olmadan binaya dışarıdan ulaşılıyor. Hızlı, güvenilir ve eşyaların hasar alma durumu en az olan asansörlü sistem sizlerin tercihine sunuluyor. Kadıköy asansörlü ve sigortalı taşımacılık ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.