Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat günlük hayatta çok fazla tercih edilmektedir.

Taşınan herkes taşınmanın ne kadar zorlu ve zahmetli bir süreç olduğunu bilir. Fakat artık günümüzden evden eve nakliyat firmaları sayesinde taşınmak bir hayli kolay olmaya başladı. Uzunca yıllardan beri edindiğimiz tecrübeyle sizlere hizmet verilmektedir. Bu zamana kadarda hiçbir müşterimizden şikayet almadık. İşimizi profesyonel ve güvenilir bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Sizde herhangi bir nakliye firmasıyla çalışmadan önce mutlaka araştırmalarınızı en iyi şekilde yapmalısınız. Aksi taktirde hiç beklemediğiniz sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Geniş ve kapalı kasa araçlarımız ile eşyalarınız taşınmaktadır. Kötü hava şartlarında bile eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmez. Eşya durumunuza göre bir araç ayarlanır ve ona göre taşımacılık işlemine başlanır.

Şehirler Arası Nakliyatta Asansörlü Sistemin Önemi

Şehirler arası nakliyat için işinde uzman ve profesyonel bir kadroya ihtiyaç duyulur. Hal böyle olunca işinde tecrübeli bir firma olarak hizmet veren Tuzla evden eve nakliyat firması işinizi bir hayli kolay hale getirmektedir. Öncelikli olarak şehirler arası taşımacılık için değerleme hizmetimiz ile eşyalarınızın durumunu teyit etmek amaçlı evinize gelinir.

Eşya kontrol ve raporlama sürecinin tamamlanmasının ardından size sunulan paketleme işlemine geçilmektedir. Eşyaların paketleme süreci titizlik ve özen gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden firmamız tarafından hazırlanan paketleme sistemi ile eşyalarınız kusursuz bir şekilde paketlenerek hazır hale getirilir. Daha sonrasında eşyalar araca yüklenerek yeni evinize taşınması için yola çıkar.

Taşımacılık Öncesi Paketleme İşlemi Nasıl Olur?

Tuzla evden eve nakliyat firması olarak nakliye işlemine başlamadan önce eşyaların hazır hale gelmesi için paketleme işlemlerine başlanılmaktadır. Paketleme işlemi büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından geliştirilen paket sistemi ile evdeki tüm eşyalar belirlenerek sırasıyla paketlenir. Özellikle beyaz eşyalar, mobilyalar, sehpalar ve bunun gibi gerekli her eşya zarar görmesin diye ambalajlanır.

Firmamız tarafından herhangi bir zarar oluşmasın diye güvenlik seviyeleri en üst düzeyde tutulur. Müşterilerimiz için eşyalar ne kadar değerli ve özelse bizim için de bir hayli öyledir. Herhangi bir şikayet almak istemeyiz. Bu nedenle işimizi tertipli ve özenli bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin taktirini kazanmaya özen gösteririz.

Şehirler Arası Sigortalı evden Eve Nakliyat Hizmeti

Tuzla evden eve nakliyat hizmeti ile eşyalarınız sigortalanarak daha güvenli bir şekilde adresinize taşınmaktadır. Şehirler arası taşımacılıkta uygulanan sigorta işlemi sizin için büyük bir önem arz etmektedir. Uzun yol mesafesinde her durum göz önünde bulundurulmaktadır. Bu hizmet kapsamında eşyaların başına olası herhangi bir zarar gelirse bu zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Sigortalı taşımacılık daha çok müşterilerin isteğine bağlı bir hizmettir. Bunun için eksper eşyaların değerini belirler ve ona göre bir fiyat sunar. Bu fiyat siz müşterilerimiz için de uygun gelirse ona göre bir sözleşme imzalanır.

Evden Eve Nakliyatta Sigorta Hizmeti ile Eşyalar Güvence Altında

Türkiye’deki her il ve ilçeye evden eve nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Bu durumda sigortalı taşımacılıkta büyük bir önem arz etmektedir. Tuzla evden eve nakliyat firmamızda yer alan üç çeşit araç filomuz yer almaktadır. Her müşterimizin eşya durumuna göre bir araç tercih edilmektedir. Aynı zamanda büyük araçlarımız içerisinde mobil asansör sistemi de yer almaktadır. Gerekli durumlarda asansörlü sistem ile eşyalarınız taşınmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalar için merdiven kullanımı çok zordur. Bu durumda asansörlü sistem hem zaman kazanma hem de eşya taşıma için bir hayli kolaylık sunmaktadır.