Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir nakliyat tüm İstanbul’un nakliyesini uzman ekibiyle taşımak için çalışıyor.

Ev değiştirmek bazı sebeplerden dolayı mecburi hale gelebilir. Yeni bir iş hayatına başlangıç, eğitim sebebi, tayin olunması, yeni ev satın alınması gibi durumlar şehir değiştirmeyi gerektirebilir. Bu gibi durumlarda insanlar işe nereden başlayacakları konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirler.

Taşınma işi doğru bir firmayla yapılmazsa ortamda kaos ve stresli bir sürecin olması kaçınılmaz bir son olur. Tüm bu sorunlardan uzak sakin pratik ve uzman ekiple ile çalışan firmamız yılların verdiği tecrübe ve yüzlerce başarılı nakliye hizmetiyle sizlere destek olmak için yanınızda olarak tüm bu süreci sorunsuz atlamanıza destek veriyor.

Ataşehir Ev Taşımacılığı

Ev ofis parça eşya taşıma gibi tüm nakliye sürecini eşyaya uygun araç ile taşıyarak güvenli ve düzenli bir nakliye işlemi yaparak taşıyoruz. Alanında uzman ve düzenli eğitim gören personellerimiz evinizde montaj bağlantı dahil tüm gerekli işlemleri titizlikle yapıyor. Ataşehir nakliyat bulunduğunuz şehirde evinize eksper personeli yönlendirerek öncelikle ücretsiz keşif yapıyor. Evinizdeki eşyaların miktarına göre yollanacak nakliye aracının büyüklüğü belirleniyor.

Sizlere nakliye aracının büyüklüğü, eşyayı taşıyacak personel sayısı, paketleme, montaj, nakliye, taşıma, sigortalı taşımacılık, yerleştirme gibi tüm taşınma süreci için fiyat teklifi veriliyor. Bu sayede sürpriz ekstra bir masraf çıkmadan anlaşıldığı ücret üzerinden sözleşme imzalanarak nakliye süreciniz garanti altına alınıyor.

Ataşehir Nakliye Firması

Ataşehir nakliyat randevulu sistemle çalışarak sizlere belirtilen gün ve saat aralığında adresinize geliyor. Ekibimiz evinize gelip odalara geçerek eşyalarınızı paketlemeye başlıyor. Evinizde bulunan dolap mobilya gibi ürünleri demonte hale getirerek paketliyor. Tüm paketleme malzemelerimiz hijyenik, size özel ve tek kullanımlık olarak seçiliyor. Adresinize nakliyesi yapılıp taşınan eşyalar tekrar özenle paketlerinden çıkarılıp yerlerine yerleştiriliyor.

Evinizde kurulum gerektiren tüm eşyalarınızın montajını yapıyor. Avizeler takılıyor, beyaz eşyalarınızın elektrik ve su bağlantıları takılıyor. Tüm eviniz kullanıma hazır hale getiriliyor. Mutfak eşyalarınız dahi karton kolilerden tek tek çıkarılıp mutfak dolaplarına koyuluyor. Tüm paketleme malzemeleri karton kutular etraftan toparlanıp eviniz tertemiz ve derli toplu şekilde teslim ediliyor. Üstelik tüm bu işlemler fiyata dahil şekilde ek ücret ödemesi istenmeden yapılıyor.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Ataşehir nakliyat sadece ev taşımacılığı değil ofis taşıma ve parça eşya nakliyesi hizmeti de veriyor. Ülkenin neresinde olursanız olun ofisinizi ev taşımada gösterdiği özenle taşıyor. Tüm ofis malzemeleriniz yine ekspertiz eşliğinde sigortalanır ve titizlikle paketlenerek nakliyesi sağlanır. Ofis mobilyalarınız demonte hale getirilir, beyaz eşya, bilgisayar gibi elektronik eşyalar özel patpat ve streç filmlere sarılarak korunaklı olarak taşınır. Tüm bu işlemler yolculuk, taşıma ve yerleştirme sırasında eşyalarınızı kötü hava koşulları, nem, toz ve olası darbelerden korur. Güvenle taşınan ofisiniz kurulumu yapılmış hemen kullanıma hazır halde sizlere bırakılır.

Firmamız yıllardır yaptığı taşımacılık hizmetinde edindiği tecrübeler ile sektöründe önde gelen şirketlerdendir. Asansörlü taşıma hizmeti de vererek yüksek binada bulunan katlara dışarıdan cam ve balkonu kullanarak kolayca ulaşım sağlıyor. 20. kata kadar ulaşım sağlayan asansörlü sistem çelikten yapılma malzeme ile üretildiği için hem sağlam hem de güvenlidir. Eşyalarınızı daha rahat nakliye etmek için asansörlü kabine bir personelimizde binerek eşyalara eşlik eder.

Tüm ülke çapında hizmet veren firmamız yıllardır edindiği tecrübe ile sizlere güvenilir ve hızlı hizmet veriyor. Adalar nakliyat ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir güncel ve kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.