Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Ev değiştirmek herkes için her zaman büyük sorun olarak düşünülür

Toparlanmaya nereden başlanacağının bilinmemesi doğru paketleme yöntemlerinin yapılması sorunu kişiyi strese sürekler. Adalar evden eve nakliyat firmamız bu stresli sürece son vermek adına full paket hizmet vererek sizleri bu yükten kurtarmak için titizlikle çalışıyor. Hem toplama hem paketleme hem de montaj yada bağlantı gerektiren tüm işlemleri büyük bir özenle gerçekleştiriyor.

Firmamız hem ev hem ofis hem de parça eşya nakliyesini ülke genelinde yaparak Türkiye’nin dört bir yanına uzman ekibiyle hizmet veriyor. Tüm eşyalarınız sigorta kapsamına alınıp hasar alması sonucunda sizlere eşyanın maddi değerinin hemen ödemesi yapılıyor. Karşılıklı sözleşme imzalanarak sizleri güvence altına alıyor ve böylelikle güvenilir firma rozetini alıyor.

Adalar Evden Eve Nakliyat Firması

Adalar evden eve nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemelerini eşyaya uyumlu olarak seçerek eşyanızı nemden yağmurdan tozdan darbelerden koruyan özellikte üretilen paketleme malzemesi kullanıyor. Hasar almadan nakliyesi sağlanan tüm beyaz eşya mobilyalarınızın yeni evinize taşınıyor. Tek tek paketlerinden çıkarılıp yerleştirilip kurulumunu yapıyor. Ayrı bir usta çağırıp ekstra ücret ödemeden tüm sürecin uygun fiyata yapılmasını sağlıyor.

Adalar evden eve nakliyat firmamız bu sayede sizlere yeni evinizde arkanızı yaslayıp keyif yapmak için fırsat sunuyor. Yeni evinize taşınan tüm eşyalarınız tek tek paketlerinden çıkarılıp hemen yerlerine yerleştiriliyor. Bu sayede ortalık dağılmadan kısa sürede evinize yerleşmeniz de sağlanmış oluyor. Kullandığımız tüm paket ve malzemeler size özel sıfır ve tek kullanımlık olarak seçilir. Firmamız evinizin yerleşimi yapıldıktan sonra açılan tüm paket malzemeleri toplanır ve çöpe atılmak üzere alınır. Etrafta taşınmaya dair hiç bir dağınıklık kalmadan evinizi size teslim eder.

Adalar Şehir İçi Nakliyat Firması

Türkiye’de her il ve ilçeye nakliye hizmeti veren firmamız eşyanızın durumuna göre sizlere uygun nakliye aracı yolluyor. Ücretsiz olarak evinize gelip keşif yapan personelimiz yerinde fiyat teklifi yaparak abartılı ücretlerden uzak şekilde çalışıyor. Şirket politikamız müşteri memnuniyeti olduğundan her sorunuzu özenle yanıtlıyor ve sizlerin fikirlerini önemsiyoruz.

Şirketimizin dikkate aldığı en önemli özellik eşyalarınızı türüne göre sınıflandırma yapmasıdır. Böylelikle cam avize saat gibi kırılabilecek ürünler ayrı ayrı özel paketleme malzemesi kullanılarak ambalajlanır. En kaliteli patpat streç film karton koli ve kağıt kullanarak eşyalarınızın korunaklı olarak yerine ulaşması için çaba gösteriyoruz.

Firmamız her eşyaya uygun araç filosuna sahip olduğundan tek bir parça eşyanızı bile istediğiniz adrese özenle taşıma ve nakliyesini sağlıyor. Böylelikle büyük araçlara yüksek fiyatlar ödemek yerine km başı ödeme yaparak çok daha ekonomik nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Adalar Şehirler Arası Nakliyat Firması

Adalar evden eve nakliyat hizmeti sizlere en yüksek kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sağlıyor. Asansörlü nakliye sistemi kullanarak yüksek binalardaki dairelere binanın dışından yaklaşarak ortalama 1 saat içinde balkon veya pencereden eşyanın nakliyesini sağlıyor. Hızlı ve güvenilir olan bu sistem araca özel bir asansör mekanizması monte edilerek yapılıyor. Ayrıca merdivenleri taşımaya uygun olmayacak şekilde dar olan binalarda da bu sistem kullanılır.

Firmamız yıllardır yaptığı birçok başarılı nakliye hizmetiyle ofis taşımacılığında da aynı özeni gösteriyor. Tüm ofis malzemeleriniz tek tek paketlenerek dilediğiniz adrese nakliyesi sağlanıyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun ofisinizi aynı gün içinde taşıyıp nakliye edip sonrasında yeniden kurulumunu yapıyoruz. Adalar evden eve nakliyat firması olarak bizden profesyonel hizmet almak için iletişime geçebilir fiyatlar ve araçlarımız hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.