Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat konusunda eşyaların eski evden yeni eve taşıması sağlanır.

Gerçekleştirilen bu işlemler sadece nakliye olarak düşünülmemelidir. Firmamız özel teknik beceri ve donanım ile uzman kadrolarla taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Nakliye işlemine geçmeden eşyaların demontajının yapılması gerekir. Eşyalara uygun ambalaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Böylece eşyaların zarar görmesi gibi istenmeyen durumlar söz konusu olmayacaktır. Yeni evde eşyalar ambalajlarından çıkarılıp ev sahiplerinin gösterdikleri odalara yerleştirilmesi sağlanır. Bunun dışında demonte ürünlerin montajları da yeniden yapılır.

Nakliyat dendiğinde ilk önce Beşiktaş evden eve taşımacılık firmamız akla gelir. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de nakliye işlemleri oldukça önemlidir. Günümüzde insanlar bir yerden başka bir yere taşınırken çoğunlukla nakliye hizmetlerini kullanır. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel kadrosu ile kusursuz şekilde hizmet verir. Bizimle çalışmanız halinde herhangi bir ek hizmete gerek olmadan işlemlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlarız.

Beşiktaş Nakliyat Firması

Ev ya da iş yeri taşıma konusunda her zaman kaliteli firmalar ile çalışmak gerekir. Eşya taşırken kaliteli firmalar ile çalışmak taşıma sırasında çeşitli sıkıntıların yaşanmasının önüne geçer. Bunun dışında kurumsallığını tamamlamış firmalardan bu hizmetlerin alınması da önemli bir konudur. Firma olarak eşya taşımacılığı konusunda yetki belgelerimiz olduğu için eşyaların güvenli şekilde taşınması hizmetleri veririz. Firmamız bünyesinde bulunan nakliye araçlarımızın hepsi teknolojiye uygundur. Böylece tüm iklim koşullarında eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınacaktır.

Firmamızın nakliyat firması konusunda önemli belgeler arasında yer alan K-3 yetki belgesi de vardır. Bunun dışında nakliye çalışmalarımızda eşyalarınızın sigorta işlemlerinizi gerçekleştiririz. Çalışanlarımızın tamamı iş güvenliği ile alakalı sertifikalara sahiptir. Kullanmış olduğumuz araçlarımız çelik kapalı kasadır. Özel olarak yapılan bu kasalar bozuk yollarda eşyaların sarsılmasının ve zarar görmesinin önüne geçer. Araçlarda ani fren ya da sarsıntı durumları olsa da eşyalar rahatlıkla korunabilir.

Eşyalar taşınmadan kapsamlı şekilde sigorta işlemlerini gerçekleştiririz. Yapılan işlemlerin kaliteli ve profesyonel olması bakımından sigorta yaptırmak oldukça önemlidir. Müşterilerimize hatasız taşıma hizmeti vermek adına titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Taşıma sırasında eşyaların hasar görmesi durumlarına karşı sigorta ile önlem alırız. Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirdiğimiz sigorta ile küçük hasarlardan büyük hasarlara kadar meydana gelebilecek sorunları garanti altına alırız.

Evden Eve Nakliyat Beşiktaş

Evden eve nakliyat Beşiktaş hizmetlerinin fiyatlarını etkileyen farklı unsurlar vardır. Fiyat hesaplamalarında gerçekleştirilecek hizmetler göz önünde bulundurulur. Fiyat hesaplamalarında taşınacak evin oda sayısı ve eşya miktarları, evlerin kat sayısı, eşyalar için yapılacak genel nakliye sigortası, eşyaların teslim edildikleri mesafeler, taşınma sırasında asansör kullanıp kullanılmadığı gibi durumlar göz önünde bulundurulur.

Çoğunlukla ikinci kattan yüksek evlerin taşınmasında asansör sistemleri kullanılır. Bu sistemler sayesinde eşyalar çok kısa sürelerde taşınır. Asansör yardımıyla eşyaların en yüksek katlara bile rahatlıkla taşınması mümkün olur. Bunun dışında asansörle taşıma sistemleri oldukça güvenilirdir. İnsan gücüne gerek kalmadan kısa sürelerde eşyaların taşınması mümkün olur. Bu özellikleri sebebiyle asansörle taşımacılık günümüzde oldukça yaygındır.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri ile taşınma sırasında çevredekilerin ya da komşuların rahatsız olması gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Bu sistemler farklı bir aracın üzerinde gelir. Taşıma işlemleri oldukça basit şekillerde gerçekleştirilir. Ekiplerimiz taşıma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra demonte eşyaların kurulumlarını gerçekleştirir. Bu şekilde çok daha kısa sürelerde evden eve taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Firmamız ile anlaşmanız halinde zaman kaybı sorunları yaşamadan sorunsuz şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirirsiniz.