Tıkla, ulaş

+90 535 019 30 19

          Taşımacılık sektörüne 2016 yılında özellikle kurumsal anlamda turizm, fuar ve kongre taşımacılığını ciddi anlamda çözüm üretebilen ve bu büyük taşımacılık işlerini yapabilen şirket sayısının çok az olduğunu gördüğümde tabiri caizse atılmaya karar verdim. Çünkü bizzat benim de bu alanda hizmet aldığım şirketler vardı. Fakat açıkcası çalıştığım hemen her şirketten, organizasyonel şemalarını profesyonelce hazırlamadıkları için rahatsızlık duydum.

 

Bu sebeplerden dolayı da 2016 yılında Liva Nakliyat ve Taşımacılık'ı kurmaya karar verdim.

Başlangıçta iki ufak araç ile çıktığımız bu zorlu süreçte, şu an panelvandan, tırlarımıza kadar altı araç ile faaliyet göstererek, müşterilerimizin tüm isteklerini profesyonelce karşılayarak, yüzlerindeki tebessümü gördüğümüzü söyleyebilirim.

 

Bilirsiniz ki, yaptığınız iş her ne olursa olsun, kazancınız her zaman tebessüm olursa, işinizi doğru yapmış olduğunuzu anlarsınız. Bu da size paradan daha değerli şeyler kazandırır.

Biz müşterilerimize sıradanın dışında, farklı bir taşımacılık anlayışı sunmaktayız.

Takım arkadaşlarımızın her biri taşımacılık alanında yetkinliğe sahip ve müşteri ilişkilerinde deneyim sahibidirler. Kendilerine özellikle de bu alanlarda, yine işinde profesyonel olan eğitmenlerden eğitim alma olanakları sunarak sürekli kendilerini geliştirme fırsatları sunmaktayız.

Tüm bunlar da bizi, diğer taşımacılık alanındaki dostlarımızdan bir adım öne çıkarıyor.

 

Ayrıca ticari amaç ile eşya yük ve mal taşımacılığı yapılması için gerekli olan yetki belgelerinden K1 yetki belgerine sahip olan şirketimiz bunun yanında ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahiptir.

 

Hasan Ünver

Ceo

Şirket kültürümüzün milli değerlere bağlı olmasının verdiği sorumlulukla da, ülkemiz ve dünya için büyük önem arz eden projelerde hem ulusal, hem de uluslararası global taşımacılık hizmeti de vermekteyiz. Hemen hemen her alandan şirketlerle çalışıp,

onların taşımacılık işlerini profesyonelce çözerek hem iş yüklerini hafifletiyor, hem de çalışma ağımızı gün geçtikçe genişletiyoruz.

 

Böylece sadece kendimiz için değil, ülkemizin de global taşımacılık alanında bir temsilcisi olduğumuz sorumluluğunu bilerek çalışıyoruz.

livanakliyat.com

info@livanakliyat.com

Tüm Hakları Saklıdır. © 2019